Yorum Ekle
Kağıtlar çok saf ve temiz. Metaller heyecan verici. Resimleri çeken arkadaşları da tebrik etmek lazım. Ama fotoğrafçı ve webçilere rağmen malzemeleri aracısız görmek isteriz.
Müşfik Çırpanlı
Merhabalar, çalışmalarınız çok güzel. başarılar dilerim.
Tayfun Sinan
Tebrik ediyorum çalışmaların çok güzel.
Kadıköy den yonca.
Yonca Akçay
Dear Ferhan I've just visited your website. Have my congratulations for the elegance in the design and for the beauty of the photos. Coming now to your works, you know I was very impressed (and still I am) by them. I hope that in the future we will enjoy many other photos in your gallery.
All the best
Roberto Giunti
Wonderful artwork! Congratulation for winning the award.
Mike Unwalla
It's beautiful! I can't stop admiring your feeling of balance. The light on the pictures is marvellous; but I remember you had many more pictures in Budapest. This is what the visitor of your website wants: more, more!
Best regards,
Albert van der Schoot
Hi, Kiziltepe, It is a really great website! How are you? When do you return to Budapest?
Best Regards,
Daniel erdély
Hello Ferhan Your works really impressed me, and so does your site. I wish I saw more art works on the site, especially paper forms. Tatiana Bonch
Ferhan, I read the bio on your website, and I am happy to know you are so successful in bringing art and math to beauty in life. For me it is the creation of polyhedron forms that does the same.
Best wishes,
W.Magnus
Dear Ferhan, Congatulations to your site and to your artworks. I like them very much. I am wondering that the surfaces you create have any mathematical representation?
Yours,
Sándor Kadai
Dear Ferhan, Very beautiful, very clean, very light, luminous. Your work is very complex - what it is only possible with a great competence on synthesis.
Thanks again,
warmly,
Emanuel DM Pimenta
I visited Your site, which is amazing, especially your sculptures. How You use the three material, is very convincing. They are really beautiful.
Yours
Sandor Fekete
Minimalliğin ve zarifliğin dengeli buluşmasını eserlerinize çok güzel yansıtmışsınız. Başarılar.
Fatma Türe
Ben de matematik öğrencisiyim torna yapmaya çalışıyorum tabii ki aynı şey değil ama yine de sizinle paylşmak istedim. cok guzeldi eserleriniz.
Sezen Kaya
Başarılarınızın devamını dilerim.
Yahya çiftçi
Taraçalarda bir serçe, ayakları ıslakça,
Okan Sabuncular
Eserleriniz cok guzel,ozellikle kağıttan olanlar;bir matematik öğrencisi olarak,matematiğin yalnızca soru çözmekten ibaret olmayıp,tüm sanat dallarıyla ilişkisi olabileceğini görmüş oldum; başarılarınızın devamını dilerim.
Duygu Dodru
Bunu bende öğrenmek istiyorum. guzel bir şey hayırlı işler,
Akide Özer
Sanatın içerisinde matematik genel anlamda bilim zaten olmazsa olmaz bir kaidedir bence. Geometri doğanın bütününü oluşturan bir disiplin değilmidir aslında? Tüm maddelerin kökeni matematik, fizik, geometri, kimya ve diğer bilim dallarıyla sonuçlanmazmı? Estetik kaygısı doğanın kendi özünde var olan bir durum değilmidir ve aynı kaygı sanattada paralellik gösterir. O halde sanırım şöyle bir betimleme yalnış olmaz estetik sanat ve bilim bibirinden ayrılamayacak olgulardır. Matematikte bulunan eğriler dağılımlar eşitliklerde simetrinin ve dolayısıyla estetiğin birer yansımasıdır. Bu durumda Bilimsiz sanat olabilir mi? Ölçüsüz kurgusuz düşünülmeden yazılacak olan bir metin ya da şiir ile altyapıdan uzak dağınık bir çalışmanın (başka bir sözcük bulamadım) karşılaştırmasını yapın. Çalışmalarınızda başarılar gerçekten çok güzel bir çizgi yakalamışsınız.
Saygılarımla
Uğur İPEK
 


Ana sayfa
iletişim